Skelbime Universalą Volkswagen Golf parduodama aukcione siūloma įranga parduota, todėl jo tarp paieškos rezultatų nėra!
Panašūs skelbimai
Parduota
1/11
Markė:
Volkswagen
Modelis:
Golf
Tipas:
universalas
Pagaminimo metai:
2018
Pirmoji registracija:
2018-05-09
Rida:
92 670 km
Keliamoji galia:
466 kg
Grynasis svoris:
1 284 kg
Bendrasis svoris:
1 750 kg
Vieta:
Švedija Gothenburg6617 km nuo jūsų
Patalpinimo data:
ilgiau nei 1 mėnuo
Numeris pardavėjo sandėlyje:
7215023
Aukcionas:
1
Vykdymo data:
2024-08-21 15:00
Pabaigos data:
2024-08-26 21:26
Aprašas
Bendrieji matmenys:
4,258 m × 1,79 m × 1,437 m
Variklis
Galia:
110 AG (81 kW)
Degalai:
elektra
Pavarų dėžė
Tipas:
mechaninė
Ašys
Ašys:
2
Kabina
Oro kondicionierius:
Sėdynės šildytuvas:
Automagnetola:
CD
Pastovaus greičio palaikymo sistema:
Elektriniai stiklų keltuvai:
Elektra reguliuojami veidrodėliai:
Papildoma įranga
PTO:
Būklė
Būklė:
naudotos
Techninė apžiūra galioja iki:
2025-05-31
Papildoma informacija
Spalva:
pilka
NOTE! DURING THE CURRENT CORONA-SITUATION: Kvdpro.com can help you arrange transport to the nearest Swedish port. Email customer service on info@kvdpro.com to book transport.
Bromsbelägg bak börjar bli slitna.Bromsbelägg fram börjar bli slitna.
EXTERIOR:
Ytrost motorhuv, Vindruta sliten. Stenskott vindruta utanför synfält. Övre bromsljus repor. Fåtal lackskador, stenskott, bucklor och repor. Förardörren går ej och låsa.
INTERIOR:
Klädsel smutsig,Isofix höger bak täcklock saknas. Panel insida baklucka, repor. Repa på ratt.
ENGINE AND GEARBOX:
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat.Vinande ljud från motorutrymmet vid låga varv under körning.
Previous owners: 3
License number: YLH893
Manufacture month: kwiecień 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 6860 senast 2023-04-04
Service book: Electronic
Number of keys: 2
Finish: Metallic
Textile: Textile
New car warranty: Not examined
Collision warranty: Not examined
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 750 kg
CO2-emission (petrol): 109 g/km
Tax weight: 1 280 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
Sold in sweden: Yes
Exportable: Yes
Deductible VAT: No
VII 1.0 TSI 5dr
2018
Auto hold
Autobroms
AUX-ingång
Bluetooth
start/stop-function
Urkopplingsbar passagerarairbag
USB-ingång
PercentIconNO deductible VAT