» Reklaminiai skydeliai

Reklaminiai skydeliai

Reklaminių skydelių dėjimas į sistemą Autoline – tai puikus būdas padidinti prekių bei paslaugų pardavimus, gerai žinomo ar naujo prekės ženklo žinomumą bei pritraukti naujų tikslinių svetainės lankytojų.
Norėdami įdėti reklaminį skydelį, turite parinkti jam tinkamą vietą, o visa kita pasirūpinsime mes: dizaino ir kūrimo darbai įtraukti į galutinę kainą!
Kasdien Autoline aplanko daugiau nei 120 000 lankytojų, kurie gali tapti Jūsų klientais!


Kas yra reklaminis skydelis?
Reklaminis skydelis – tai grafinis elementas, kuriame gali būti logotipas arba jūsų įmonės parduodamų mašinų nuotraukos. Jį spustelėjus, atveriama jūsų svetainė arba skelbimas Autoline sistemoje.
Mūsų reklaminių skydelių pavyzdžiai

Reklaminių skydelių dėjimas pagal kategorijas

Tam tikrų tipų mašinų pardavėjams arba paslaugų teikėjams rekomenduojama reklaminius skydelius dėti į atitinkamas rubrikas. Pavyzdžiui, jei jūsų įmonė užsiima sunkvežimių prekyba, jums labiausiai tiktų rubrika „Sunkvežimių pardavimas“, nes lankytojai, norintys įsigyti sunkvežimių, peržiūrės būtent ją ir būtinai pamatys jūsų reklaminį skydelį.

Reklaminio skydelio dėjimas į pagrindinį puslapį.

Reklaminius skydelius pagrindiniame puslapyje pamato daug žmonių, ji skirta bendresnio pobūdžio paslaugoms reklamuoti. Pavyzdžiui, jei jūsų įmonė teikia lizingo paslaugas, jūsų reklaminis skydelis sudomins 90 % lankytojų, užėjusių į pagrindinį svetainės puslapį. Reklama skydeliais pagrindiniame puslapyje taip pat tinka, jei jūsų įmonė jauna ir tik pradeda savo veiklą rinkoje, o jūsų tikslas – didinti prekės ženklo ir teikiamų paslaugų atpažinimą.
Linemedia
Kontaktinė informacija:
tel.: +371 24 870 114
Darbo laikas: Mon. - Fri. 9.00 - 18.00
Siųsti žinutę
captcha
Jūsų žinutė išsiųsta. Dėkojame.
Mūsų operatoriai greitai su jumis susisieks
Spausdami čia jūs patvirtinate, kad sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimo sutartimi.