Lietuva / lietuvių
Prisijungti / Registracija
Prisijungti / Registracija
Įdėti skelbimą
Įdėti skelbimą
Autoline
»
Atsarginės dalys
»
Atsarginės dalys DAF
Bosch
IVECO
Knorr-Bremse
MAN
Mercedes-Benz
Renault
Scania
Volvo
WABCO
ZF
»
Transmisijos DAF
»
Pavaros sinchronizatoriai DAF
Pavarų dėžės DAF
Diferencialai DAF
Kardaniniai velenai DAF
Smagračio gaubtai DAF
Reduktoriai DAF
Galiniai tiltai DAF
Sankabos diskai DAF
Pagrindiniai sankabos cilindrai DAF
Sankabos DAF
PTO DAF
Priekiniai tiltai DAF
Pavarų dėžės korpusai DAF
Automobilio tiltai DAF
Darbiniai sankabos cilindrai DAF
Tilto korpusai DAF
»
Pavaros sinchronizatoriai DAF
Paieška
(dalies numeris, markė, modelis, atsarginė dalys)
Kategorija
Pagal šią užklausą rezultatų neradome
pavarų dėžės
diferencialai
kardaniniai velenai
smagračio gaubtai
reduktoriai
galiniai tiltai
sankabos diskai
pagrindiniai sankabos cilindrai
sankabos
PTO
pavarų dėžės korpusai
priekiniai tiltai
automobilio tiltai
darbiniai sankabos cilindrai
tilto korpusai
pavarų perjungimo svirtys
retarderiai
pavarų perjungimo šakės
pavarų dėžės dantračiai
sankabos krepšiai
pavaros sinchronizatoriai
sankabos išminamieji guoliai
tarpiniai velenai
pavarų svirtys
pirminiai velenai
darbiniai velenai
paleidimo šakės
pavaros velenai
pedalų blokai
centriniai sutepimai
pavarų perjungimo troseliai
sankabos pedalai
antriniai velenai
pavarų perjungimo mechanizmai
sankabos žarnelės
perdavimo atvejų
ritininiai guoliai
pavarų dėžės guoliai
kardaninio veleno flanšai
žingsnio reduktoriai
kardaninio veleno kryžmės
hidromovos
pavarų dėžės tepalo aušintuvai
sukimo momento keitikliai
kūginės pavaros poros
kitos transmisijos dalys
rodyti visas
Technikos kategorija
sunkvežimiai
vilkikai
rodyti visas
Atsarginės dalies tipas
originali atsarginė dalis
analogas
rodyti visas
Markė
Baltacıoğlu
DAF
AS
LF
LF 45
XF
XF 95
XF 105
XF 106
IVECO
Daily
EuroCargo
Stralis
MAN
Lion's series
TGA
TGS
TGX
Mercedes-Benz
Actros
Mitsubishi
Canter
Renault
Premium
Scania
L-series
T-series
Volvo
B-series
FH
FM
FMX
N-series
VNL
WABCO
ZF
rodyti visas
Vieta
Ieškoti spindulyje
10 km
20 km
30 km
50 km
100 km
200 km
300 km
500 km
800 km
1000 km
Lietuva
Europa
Rumunija
Nyderlandai
Lenkija
Ispanija
Estija
rodyti visas
rodyti visas
Kaina
–
€
$
Skelbimo tipas
prekyba
iš gamintojo
išperkamoji nuoma
kreditas
išsimokėtinai dalimis
keitimas
keitimas
rodyti visas
Prieinamumas
sandėlyje
rodyti visas
Būklė
naujas
naudotos
perdirbtas
rodyti visas
Pagaminimo metai
–
Nerandate reikalingo filtro?
Siūlykite pakeitimus
Paieškos rezultatai:
-
rodyti
Paieškos rezultatai:
13 skelbimai
Rodyti
13 skelbimai:
Pavaros sinchronizatoriai DAF
Filtras
Rūšiavimas
:
Patalpinimo data
Patalpinimo data
Brangiausias viršuje
Pigiausias viršuje
Pagaminimo metai - nauji viršuje
Pagaminimo metai - seniausi viršuje
3
Pavaros sinchronizatorius 1316304148 vilkiko DAF XF105
23 €
Be PVM
Pavaros sinchronizatorius
1316304148, 1621139, 1643382, 81324200278, 82324200017, 1676985
Rumunija, Suceava
DEZSTORE S.R.L.
15
metai su „Autoline“
Susisiekite su pardavėju
2
Pavaros sinchronizatorius ZF Traxon/As-Tronic 81324250160 vilkiko DAF
150 €
Be PVM
Pavaros sinchronizatorius
Būklė
naujas
81324250160,A0002641246,1649202,42545974,571797408,99707309654...
Nyderlandai, IJsselmuiden
Roessink Techniek
Susisiekite su pardavėju
Užsiprenumeruokite naujus šios rubrikos skelbimus
Prenumeruoti
Paspaudę čia patvirtinsite, kad sutinkate su mūsų
privatumo politika
ir
naudojimo sutarties
sąlygomis.
3
Pavaros sinchronizatorius ZF XF105 (01.05-) 1328304064 vilkiko DAF XF95, XF105 (2001-2014)
50 €
Be PVM
Pavaros sinchronizatorius
1328304064 1634768
dyzelinas
Estija, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Susisiekite su pardavėju
1
Pavaros sinchronizatorius DAF 2272817 vilkiko
95 €
Be PVM
Pavaros sinchronizatorius
2272817
Nyderlandai, Vuren
Truckparts1919
Susisiekite su pardavėju
1
Pavaros sinchronizatorius DAF Synchromesring AS Tronic 1615918 sunkvežimio
99 €
Be PVM
Pavaros sinchronizatorius
1615918
Nyderlandai, Vuren
Truckparts1919
Susisiekite su pardavėju
2
Pavaros sinchronizatorius 1403249 sunkvežimio DAF Serie LF45.XXX desde 06
200 €
Pavaros sinchronizatorius
1403249
Ispanija, Sant Pere Molanta, Barcelona
LAS COLINAS OCASION, S.L.
Susisiekite su pardavėju
2
Pavaros sinchronizatorius 1293797 sunkvežimio DAF Serie XF105.XXX
100 €
Pavaros sinchronizatorius
1293797
Ispanija, Sant Pere Molanta, Barcelona
LAS COLINAS OCASION, S.L.
Susisiekite su pardavėju
Negalite rasti atsarginės dalies?
Išsiųskite užklausą dabar!
Užsakyti atsarginę dalį
2
Pavaros sinchronizatorius Timonerie 1694509 vilkiko DAF XF105
50 €
Be PVM
Pavaros sinchronizatorius
1694509
Rumunija, Suceava
DEZSTORE S.R.L.
15
metai su „Autoline“
Susisiekite su pardavėju
1
Pavaros sinchronizatorius 1634768 sunkvežimio DAF
Kaina pagal užklausimą
Pavaros sinchronizatorius
Būklė
naujas
1634768
Rumunija, Cristesti
ROYAL DRU AGRO S.R.L.
Susisiekite su pardavėju
2
Pavaros sinchronizatorius ZF1304233006 sunkvežimio DAF
Kaina pagal užklausimą
Pavaros sinchronizatorius
ZF1304233006
Rumunija, Cristesti
ROYAL DRU AGRO S.R.L.
Susisiekite su pardavėju
2
Pavaros sinchronizatorius DAF 1356.304.025 Shifting Ring DAF 1833892 Iveco 42562890 Renault 74 sunkvežimio
75 €
Pavaros sinchronizatorius
Nyderlandai, Oirschot
Eddie Ducker Trucks and Parts v.o.f.
Susisiekite su pardavėju
3
Pavaros sinchronizatorius DAF STEROWNIK, WYBIERAK, MODULATOR, ASTRONIC, GS3.6, , 1959450, EURO vilkiko DAF
457,10 €
2 000 PLN
Pavaros sinchronizatorius
1959450 4213550150 6009297017
Lenkija, Michałów
QINDITO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Susisiekite su pardavėju
pavaros sinchronizatorius DAF ZF Astronic GS3.6 4213550150 vilkiko DAF XF 106
4
Pavaros sinchronizatorius DAF ZF Astronic GS3.6 4213550150 vilkiko DAF XF 106
615 €
Pavaros sinchronizatorius
4213550150; 6009297017; 6009 297 017; 1959450;
Lenkija, Wrocław
arcoore
Susisiekite su pardavėju
Paieškos rezultatai:
13 skelbimai
Rodyti
Pavaros sinchronizatoriai DAF kainos
Pavaros sinchronizatorius DAF vilkiko
Dalies numeris: 2272817
95 €
Pavaros sinchronizatorius DAF Synchromesring AS Tronic sunkvežimio
Dalies numeris: 1615918
99 €
Pavaros sinchronizatorius DAF ZF Astronic GS3.6 vilkiko DAF XF 106
Dalies numeris: 4213550150; 6009297017; 6009 297 017; 1959450;
615 €
Pavaros sinchronizatorius Timonerie vilkiko DAF XF105
Dalies numeris: 1694509
50 €
Pavaros sinchronizatorius ZF Traxon/As-Tronic vilkiko DAF
Būklė: naujas, dalies numeris: 81324250160,A0002641246,1649202,42545974,571797408,99707309654...
150 €
Pavaros sinchronizatorius sunkvežimio DAF Serie XF105.XXX
Dalies numeris: 1293797
100 €
Pavaros sinchronizatorius sunkvežimio DAF Serie LF45.XXX desde 06
Dalies numeris: 1403249
200 €
Pavaros sinchronizatorius DAF 1356.304.025 Shifting Ring DAF 1833892 Iveco 42562890 Renault 74 sunkvežimio
75 €
Pavaros sinchronizatorius DAF STEROWNIK, WYBIERAK, MODULATOR, ASTRONIC, GS3.6, , 1959450, EURO vilkiko DAF
Dalies numeris: 1959450 4213550150 6009297017
457,10 €
Pavaros sinchronizatorius ZF XF105 (01.05-) vilkiko DAF XF95, XF105 (2001-2014)
Dalies numeris: 1328304064 1634768, degalai: dyzelinas
50 €
Populiarūs katalogo numeriai
Transmisijos DAF 1634768
Valdymo blokai WABCO 6009297017
Valdymo blokai DAF 4213550150
Valdymo blokai DAF 1959450
Transmisijos ZF 1328304064
Pavarų perjungimo šakės DAF 1694509
Pavaros sinchronizatoriai MAN 1316304148
Pavaros sinchronizatoriai MAN 1621139
Pavaros sinchronizatoriai MAN 1643382
Pavaros sinchronizatoriai MAN 81324200278