Savivartė puspriekabė Alamen Trailer

Alamen Trailer
kaina pagal užklausimą
Susisiekite su pardavėju
Paskambinkite man
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 1 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 2 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 3 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 4 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 5 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 6 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 7 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 8 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 9 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 10 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 11 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 12 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 13 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 14 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 15 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 16 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 17 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 18 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 19 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 20 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 21 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 22 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 23 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 24 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 25 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 26 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 27 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 28 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 29 - Autoline
Savivartė puspriekabė Alamen Trailer | Vaizdas 30 - Autoline
Susidomėjote skelbimu?
Prašyti papildomų nuotraukų
1/30
Kaina:
pagal užklausimą
Informuoti pasikeitus kainai
Markė: Alamen Trailer
Vieta: Turkija Antakya/Hatay9505 km to "United States/Columbus"
Patalpinimo data: 2026-09-17
Autoline ID: KT48530
Ašys
Ašys: 3
Būklė
Būklė: naudotos
Prašyti papildomos informacijos
Svarbu
Aprašymą pateikė pardavėjas. Jei norite gauti daugiau informacijos, kreipkitės į jį.
Patarimai perkantiems
Patarimai saugos klausimais
Pardavėjo tikrinimas

Jei nusprendėte įsigyti technikos už stipriai žemesnę, nei vidutinė rinkos kainą, būtinai iš pradžių susisiekite su pardavėju. Sužinokite apie technikos savininką kiek įmanoma daugiau. Vienas iš sukčiavimo būdų – apsimesti įmonės atstovu. Kilus įtarimams užpildykite formą, kad mes galėtume įvertinti situaciją ir imtis reikiamų veiksmų.

Kainos tikrinimas

Prieš apsisprendžiant ką nors įsigyti įdėmiai peržvelkite kelis pasiūlymus ir įvertinkite, kokia Jūsų pasirinktos technikos vidutinė rinkos pardavimo kaina. Jei Jums patikusio pasiūlymo kaina stipriai mažesnė, susimąstykite. Esminis kainos skirtumas gali reikšti paslėptus technikos defektus arba pardavėjo bandymą sukčiauti.

Nepirkite technikos, kurios kaina stipriai skiriasi nuo vidutinės rinkos kainos.

Nesutikite su abejotinais pasiūlymais keistis įranga ar iš anksto mokėti už ją. Kilus abejonėms nebijokite viską išsiaiškinti. Reikalaukite daugiau fotografijų ir technikos dokumentų, tikrinkite dokumentų autentiškumą, klauskite.

Abejotini mokėjimai

Tai dažniausiai pasitaikantys sukčiavimo atvejai. Nesąžiningi pardavėjai gali prašyti sumokėti avansą, kaip technikos įsigijimo „garantą“. Tokiu būdų sukčiautojai gali sukaupti nemažą pinigų sumą ir pradingti.

Įvairūs šio tipo sukčiavimo atvejai:
  • Piniginių lėšų pervedimas į banko kortelę.
  • Kilus abejonėms dėl pardavėjo, nedarykite avansinių mokėjimų be pinigų pervedimą patvirtinančių dokumentų.
  • Piniginių lėšų pervedimas į „patikėtinio“ sąskaitą.
  • Tokie prašymai iš karto kelia įtarimų, Jei tai Jūsų atvejis, greičiausiai susidūrėte su sukčiavimo atveju.
  • Piniginių lėšų pervedimas į panašaus pavadinimo įmonės sąskaitą
  • Būkite atidūs. Sukčiautojai, nežymiai pakeisdami įmonės pavadinimą, gali bandyti apsimesti gerai žinomų kompanijų atstovais. Nepervedinėkite pinigų, jei dėl įmonės kyla abejonių.
  • Asmeninių rekvizitų pateikimas tikros kompanijos sąskaitoje
  • Prieš darydami piniginį pervedimą įsitikinkite, kad sąskaitoje nurodyti rekvizitai yra teisingi ir priklauso nurodytai kompanijai.
Aptikote sukčiavimo atvejų?
Informuokite mus
Patarimai saugos klausimais
Panašūs skelbimai
32 000 USD ≈ 27 920 €
Savivartė puspriekabė
2023
Būklė naujas
Transporteris 30 000 kg Tūris 24 m³ Pakaba spyruoklė/pneumatika Grynasis svoris 6 500 kg Ašys 3 Balno aukštis 1 350 mm Iškrovimo būdas galinė
Turkija, Antakya/Hatay
Alamen Trailer
Susisiekite su pardavėju
31 000 USD ≈ 27 050 €
Savivartė puspriekabė
2025
Būklė naujas
Transporteris 50 000 kg Tūris 28 m³ Pakaba pneumatika/pneumatika Grynasis svoris 7 000 kg Ašys 3 Balno aukštis 1 250 mm Iškrovimo būdas galinė
Turkija, Antakya/Hatay
Alamen Trailer
Susisiekite su pardavėju
42 000 USD ≈ 36 650 €
Savivartė puspriekabė
2023
Būklė naujas
Tūris 50 m³ Pakaba spyruoklė/pneumatika Ašys 3
Turkija, Antakya/Hatay
Alamen Trailer
Susisiekite su pardavėju
Užsiprenumeruokite naujus šios rubrikos skelbimus
savivarčiai puspriekabės Alamen Trailer
Paspaudę čia patvirtinsite, kad sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimo sutarties sąlygomis.
32 000 USD ≈ 27 920 €
Savivartė puspriekabė
2025
Būklė naujas
Tūris 26 m³ Pakaba pneumatika/pneumatika Grynasis svoris 6 500 kg Ašys 3 Balno aukštis 1 310 mm Iškrovimo būdas galinė
Turkija, Antakya/Hatay
Alamen Trailer
Susisiekite su pardavėju
36 000 USD ≈ 31 410 €
Savivartė puspriekabė
2025
Būklė naujas
Transporteris 42 000 kg Tūris 26 m³ Pakaba pneumatika/pneumatika Grynasis svoris 7 000 kg Ašys 3 Balno aukštis 1 250 mm Kėbulo markė Kempf Iškrovimo būdas galinė
Turkija, Antakya/Hatay
Alamen Trailer
Susisiekite su pardavėju
Kaina pagal užklausimą
Savivartė puspriekabė
2026
Būklė naujas
Tūris 70 m³ Pakaba pneumatika/pneumatika Ašys 3
Turkija, Konya
Emirsan Trailer
Susisiekite su pardavėju
naujas savivartė puspriekabė Gürleşenyıl tipper semi trailers naujas savivartė puspriekabė Gürleşenyıl tipper semi trailers naujas savivartė puspriekabė Gürleşenyıl tipper semi trailers
3
VAIZDO ĮRAŠAS
Kaina pagal užklausimą
Iš gamintojo
Savivartė puspriekabė
2026
Būklė naujas
Transporteris 27,5 kg Pakaba pneumatika/pneumatika Ašys 3 Iškrovimo būdas galinė
Turkija, Mah. Sincan - Ankara
Gurlesenyil Trailers
Susisiekite su pardavėju
Kaina pagal užklausimą
Iš gamintojo
Savivartė puspriekabė
Būklė naujas
Pakaba pneumatika/pneumatika Iškrovimo būdas galinė
Turkija
Gurlesenyil Trailers
Susisiekite su pardavėju
naujas savivartė puspriekabė Makinsan naujas savivartė puspriekabė Makinsan
2
Kaina pagal užklausimą
Iš gamintojo
Savivartė puspriekabė
Būklė naujas
Transporteris 41 000 kg Tūris 23 m³ Pakaba pneumatika/pneumatika Grynasis svoris 6 800 kg Ašys 3 Balno aukštis 1 180 mm Iškrovimo būdas galinė
Turkija, Adana
MAKİNSAN TREYLER SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Susisiekite su pardavėju
Kaina pagal užklausimą
Iš gamintojo
Savivartė puspriekabė
2026
Būklė naujas
Transporteris 48 500 kg Tūris 323 m³ Pakaba spyruoklė/spyruoklė Grynasis svoris 11 500 kg Ašys 3 Balno aukštis 1 350 mm Kėbulo markė Reis Treyler Iškrovimo būdas galinė
Turkija, Selçuklu / KONYA
REİS TREYLER
Susisiekite su pardavėju
Kaina pagal užklausimą
Savivartė puspriekabė
Būklė naujas
Transporteris 27 500 kg Tūris 26 m³ Grynasis svoris 7 450 kg Ašys 3
Turkija, KONYA/SELÇUKLU
WARKAS TRAILER
Susisiekite su pardavėju
Kaina pagal užklausimą
Savivartė puspriekabė
2026
Būklė naujas
Ašys 3
Turkija, KONYA/SELÇUKLU
WARKAS TRAILER
Susisiekite su pardavėju
1 €
Savivartė puspriekabė
2026
Būklė naujas
Transporteris 40 000 kg Tūris 28,19 m³ Pakaba pneumatika/pneumatika Grynasis svoris 6 500 kg Ašys 3 Balno aukštis 1 100 mm Iškrovimo būdas galinė
Turkija, SELÇUKLU/KONYA
RAM TREYLER
Susisiekite su pardavėju
naujas savivartė puspriekabė MS Dorse  30m³ TIPPER SEMI TRAILER naujas savivartė puspriekabė MS Dorse  30m³ TIPPER SEMI TRAILER naujas savivartė puspriekabė MS Dorse  30m³ TIPPER SEMI TRAILER
3
Kaina pagal užklausimą
Savivartė puspriekabė
2023
Būklė naujas
Transporteris 45 000 kg Tūris 29,59 m³ Pakaba pneumatika/pneumatika Grynasis svoris 7 498 kg Ašys 3 Balno aukštis 1 250 mm Iškrovimo būdas galinė
Turkija, Karatay / KONYA
MS DORSE TREYLER VE EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET LTD STİ
Susisiekite su pardavėju
Kaina pagal užklausimą
Savivartė puspriekabė
2023
Būklė naujas
Transporteris 38 500 kg Tūris 28,18 m³ Pakaba pneumatika/pneumatika Grynasis svoris 7 500 kg Ašys 3 Balno aukštis 1 250 mm Iškrovimo būdas galinė
Turkija, Karatay / KONYA
MS DORSE TREYLER VE EKİPMANLARI SANAYİ VE TİCARET LTD STİ
Susisiekite su pardavėju
Kaina pagal užklausimą
Savivartė puspriekabė
Būklė naujas
Pakaba spyruoklė/pneumatika Ašys 3
Turkija, Konya
DURMUŞ ÖZGÜL OTOMOTİV İTH. İHR. SAN. VE TİC. A.Ş
Susisiekite su pardavėju
Kaina pagal užklausimą
Savivartė puspriekabė
2026
Būklė naujas
Transporteris 30 000 kg Tūris 25 m³ Pakaba spyruoklė/pneumatika Grynasis svoris 7 500 kg Ašys 3 Iškrovimo būdas galinė
Turkija, Konya
ALM DAMPER
Susisiekite su pardavėju
Kaina pagal užklausimą
Savivartė puspriekabė
2026
Būklė naujas
Pakaba spyruoklė/pneumatika Ašys 3 Iškrovimo būdas galinė
Turkija, Konya
Emirsan Trailer
Susisiekite su pardavėju
Kaina pagal užklausimą
Iš gamintojo
Savivartė puspriekabė
2026
Būklė naujas
Transporteris 28 650 kg Tūris 18 m³ Pakaba pneumatika/pneumatika Grynasis svoris 6 850 kg Ašys 3 Balno aukštis 1 170 mm
Turkija, Konya
Susisiekite su pardavėju
Kaina pagal užklausimą
Iš gamintojo
Savivartė puspriekabė
2026
Būklė naujas
Transporteris 28 650 kg Tūris 18 m³ Pakaba pneumatika/pneumatika Grynasis svoris 6 850 kg Ašys 3 Balno aukštis 1 170 mm Iškrovimo būdas galinė
Turkija, Konya
Susisiekite su pardavėju